Hotel du Commerce

***
Riehenring 91, Basel, 4058, Sveits
Bestill nå online. Priser fra CHF78.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra CHF78

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Kjæledyr tillatt
Gratis Wi-Fi
Parkering tilgjengelig
Send denne siden

Hotel du Commerce er et 3-stjerners hotellet beleilig plassert i Basel. Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester. Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.

Hvert hotellrom har tilgang til satellitt- og kabel-tv (ekstrakostnad kan tilkomme). På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet. Det finnes en hårtørker på alle hotellrom.

For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe. Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder. Turister fra alle verdens kanter kan bruke hotellets valutaveksel-tjenster.

Hotellet har en egen selvbetjent parkeringsplass. Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg. Hotellet tillater hunder og katter på hotellrommene (kan være begrenset på størrelse).

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Hotel du Commerce Hotell Tjenester og fasiliteter

Kjæledyrvennlig‎
Gratis trådløst Internett
Parkering tilgjengelig
Gratis WiFi
Kaffe- og tekoker
Vannkoker

 

Hotel du Commerce Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel du Commerce?
Innsjekking er mulig fra kl. 4 PM. Utsjekking er senest kl. 11 AM.
Hva er den nærmeste flyplassen til Hotel du Commerce?
Basel, Switzerland (BSL-EuroAirport) ligger 3.91 mi fra eiendommen.
Tilbys romservice?
Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Er det kabel- eller satellitt-TV?
Hvert hotellrom har tilgang til satellitt- og kabel-tv (ekstrakostnad kan tilkomme).
Er det restauranter på stedet eller i nærheten?
På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.
Har hotellrommene hårfønere?
Det finnes en hårtørker på alle hotellrom.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Hotel du Commerce gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Tilbys valutaveksling for gjester?
Turister fra alle verdens kanter kan bruke hotellets valutaveksel-tjenster.
Hvilke parkeringsmuligheter finnes ved Hotel du Commerce?
Hotellet har en egen selvbetjent parkeringsplass.
Er det vaskeritjenester?
Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg.
Er kjæledyr tillatt på Hotel du Commerce?
Hotellet tillater hunder og katter på hotellrommene (kan være begrenset på størrelse).
Vis mer »

Hotel du Commerce på kartet

📍 Hotel du Commerce
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...The location, the room was clean and the staff was great....
Totalvurdering: 8.5
(av 10) Basert på 1 stemmer
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Hotel du Commerce

    • Basel, Switzerland (BSL-EuroAirport) - 3.91 mi
    • Mulhouse, France (MLH-EuroAirport) - 3.93 mi
    • Montbeliard, France (XMF-Courcelles) - 38.04 mi
    • Colmar, France (CMR-Houssen) - 39.20 mi
    • Bern, Switzerland (BRN-Belp) - 45.26 mi
    • Zurich, Switzerland (ZRH) - 45.64 mi
    • Lahr, Germany (LHA-Lahr - Black Forest) - 55.57 mi

    Museer

    • Museum Kleines Klingental - 0.45 mi
    • Polizeimuseum Basel-Stadt - 0.65 mi
    • Pharmazie-Historisches Museum der Universitat Basel - 0.72 mi
    • Kunstmuseum Basel - 0.74 mi
    • Architekturmuseum - 0.75 mi

Hoteller i nærheten av Hotel du Commerce

Pullman Basel Europe, located in Basel City Centre near a metro station, provides easy access to the Old Town sights, the Rhine, the exhibition grounds, and the ...
Basel Marriott Hotel is a magnificent 4-star property ideally situated just a 15-minute walk from Basel's vibrant city centre. Connected to the Congress Centre ...
Centrally located in Basel, just 984 feet from the Fair and a 10-minute walk from the banks of the Rhine and the Old Town, Adagio Basel City offers free WiFi ...
Set on the beautiful banks of the Rhine in the heart of Basel, the Hotel Merian am Rhein is a smoke-free hotel boasting a prime location just over six ...